Ucuz Forklift & Vinç

7 Gün - 24 Saat

Telefon

0536 585 27 00

Telefon
Tıkla Ara

Firmamız Hakkında

İstanbul Beylikdüzü merkez ofisinde 20 yıldır veren firmamız siz değerli müşterimize her zaman hizmet etmekten mutluluk duyar.  Firmamız aynı isim ve konumunda uzun yıllardadır forklift kiralama ve forklift satış, tamir, uzun dönem kiralama gibi hizmetleri vermektedir. Tüm forkliftlerimizde bünyemizde çalışan profesyonel ve uzun dönem ehliyet sahibi forklift operatörleri mevcuttur.

Filomuz ve Araçlarımız

www.ucuzforkliftvinc.com olarak 2020 yılında Beylikdüzü’ nün en büyük forklift filosuna sahip firmadır. Forklift transferi için gerekli çekicilerimiz de bünyemizde mevcuttur. Aynı zamanda bünyemizde vinç kiralama hizmetimizde mevcuttur. Eğer sizde uygun fiyatlarla profesyonel hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Haftanın Her Günü ve Saati

Firmamız ihtiyaçlarınızı karşılamak için haftanın her günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Özel ve mesai saatleri dışındaki kiralama hizmetleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Forklift araçlarımızın transferi için gerekli çekicilerimiz mevuttur. Ekstra kiralama veya çekici bulmanıza gerek yoktur.

Belgelerimiz

Firmamız gerekli çalışma ve güvenlik belgelerine sahip olup. İlgili belgeleri talep etmeniz durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Forklift & Vinç Kiralayın

İşinize uygun saatlik, günlük, haftalık ve aylık fotklift & vinç kiralayın.

Call Now ButtonHemen Ara